POZNAJ NAS

Power Soft to zespół fachowców, którzy posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie naprawy i modernizacji elektroniki samochodowej. Specjalizujemy się w analizie, badaniu i modyfikacji oprogramowania sterowników silnika. Dostarczamy sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych, zarówno w kraju jak i za granicą. Współpracujemy z firmami tuningowymi oraz warsztatami samochodowymi, jak również z klientami indywidualnymi. Stworzone przez nas rozwiązania doskonale funkcjonują zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i w traktorach i innych maszynach rolniczych.
Wyróżnia nas precyzja i dokładność w działaniu. Przed przystąpieniem do modernizacji przeprowadzamy rzetelną diagnostykę silnika. Weryfikujemy jego kondycję. Na podstawie wstępnych testów precyzyjnie określamy zakres zmian, przy jednoczesnym uwzględnieniu przeznaczenia pojazdu. Nasze modyfikacje są w pełni dostosowane do modelu silnika, który optymalizujemy. Każde zadanie wykonujemy manualnie. Nie bazujemy na programach obliczeniowych ani kalkulatorach. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Stale testujemy i wprowadzamy nowe – ulepszone – rozwiązania. Każdą modyfikację gruntownie sprawdzamy na certyfikowanej hamowani obciążeniowej i w konkretnych pojazdach. Nasze usługi są zabezpieczone gwarancją.

SPOSÓB WSPÓŁPRACY

Współpraca z nami jest prosta. Wszelkie dane przesyłasz do nas drogą elektroniczną, następnie my przystępujemy do modyfikacji systemu i pracy nad plikami. Każdy plik jest wykonywany i sprawdzany pod kątem poprawności. Kolejny krok to dostarczenie Ci gotowych rozwiązań. Taki system współpracy gwarantuje fachową i sprawną obsługę.

Jeśli jesteś klientem indywidualnym zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług w wybranych punktach partnerskich. Są one zlokalizowane na terenie całej Polski, abyś, bez względu na miejsce Twojego zamieszkania, mógł do nich dotrzeć łatwo i szybko. Jeśli zdecydujesz się na Power Soft, możesz mieć pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach. Szanujemy Twój czas – dzięki doświadczeniu od razu zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania, które następnie wdrożymy w szybkim czasie. W trakcie udoskonalania Twojego silnika, możesz załatwić ważne sprawy lub pojechać na dobrą kawę, albo po prostu poczekać na odbiór auta w punkcie napraw.

CHIP TUNING - DLACZEGO WARTO?

Chip tuning to doskonały sposób na zwiększenie wydajności i mocy silnika. Dzięki niemu zmniejszysz spalanie i zaoszczędzisz swoje pieniądze. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać zasoby silnika – chip tuning jest właśnie dla Ciebie.

DLACZEGO MY?

Zoptymalizujemy każdy silnik, wykorzystamy jego ukryte rezerwy, tak abyś Ty mógł czerpać prawdziwą przyjemność z jazdy. Jakie są efekty modyfikacji? Zwiększona prędkość maksymalna oraz przyspieszenie, mniejsze spalanie i oszczędność paliwa. Zmiana oprogramowania elektronicznego modułu sterowania silnika doskonale sprawdza się w samochodach ciężarowych. Po modernizacji, którą przeprowadzamy widocznie zmniejsza się zużycie modułów i spalanie. Pojazd znacznie łatwiej pokonuje wzniesienia i tzw. „trudne tereny”.

%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

STUNINGOWANYCH AUT KAŻDEGO DNIA

%

MNIEJSZE SPALANIE TWOJEGO AUTA

%

PODWYŻSZONA MOC SILNIKA

© Copyright 2016 PowerSoft | Wykonanie GateOpen